لوله پلیکا و اتصالات ستاره پلیمر گلپایگان


 

محصولات لوله پلیکا و اتصالات UPVC ستاره پلیمر گلپایگان (امپراطور گلپایگان)

 

شرکت ستاره پلیمر گلپایگان (امپراطور گلپایگان) تولیدکننده لوله پلیکا و اتصالات UPVC، بر پایه اصول کیفیت، نوآوری و مشتری مداری نهاده شده و در راستای دستیابی به اهداف والای توسعه و پیشرفت و اشتغال زایی قدم برمی دارد. این شرکت دارنده ی گواهینامه استاندارد ملی ایران، گواهینامه های ISO9001،ISO14001، ISO45001 ؛ IMS و گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی است.

شرکت ستاره پلیمر گلپایگان (امپراطور گلپایگان) با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و قالب های خود و همچنین برخورداری از آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهز، توانایی تولید محصول و پاسخگوی هر گونه درخواستی براساس استانداردهای ملی با کمترین هزینه به نسبت کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن است. شرکت ستاره پلیمر گلپایگان (امپراطور گلپایگان) با به کارگیری مهندسین مجرب و حرفه ای در زمینه تولید لوله های پلیکا و اتصالات UPVC و همچنین تست این محصولات در شرایط و حالت های مختلف سعی بر آن دارد تا محصولاتی که به دست شما عزیزان میرسد از کیفیت کافی برخوردار باشد.

این شرکت با صرف وقت و دقت فراوان محصولات متنوع و با کیفیتی را جهت مصارف مختلف از جمله فاضلاب های ساختمانی، شبکه های آبرسانی و تحت فشار، مصارف کشاورزی و خطوط انتقال برق تولید می نماید.

مواد اولیه مورد استفاده در محصولات ستاره پلیمر گلپایگان (امپراطور گلپایگان) از بهترین برند های موجود در کشور بوده و از ابتدای ورود به کارخانه مورد کنترل و آزمایش قرار می گیرند.طراحی و تولید این محصولات مطابق با آخرین نسخه استانداردهای ملی و بین المللی بوده و کلیه آزمون های مربوطه روی آن انجام می گردد. فرمولاسیون محصولات ستاره پلیمر گلپایگان (امپراطور گلپایگان) به گونه ای است که لوله و اتصالات پلیکا این شرکت در مقابل روغن ها، مواد نفتی غیر آروماتیک و اکثر خورنده ها نظیر اسیدهای غیر آلی، بازها و نمک ها مقاوم می باشد

بازرگانی فیض آبادی به عنوان دفتر فروش ستاره پلیمر گلپایگان (امپراطور گلپایگان) در تهران مفتخر است تا با کیفیت ترین محصولات لوله پلیکا و اتصالات UPVC را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

این محصولات شامل لوله های پلیکا (UPVC)، اتصالات مختلف از جمله سه راه تبدیل ۴۵درجه، سه راه تبدیل ۹۰ درجه، زانو ۴۵درجه، زانو ۹۰درجه، درپوش مادگی، کوپلینگ ترمزدار و بدون ترمز، تبدیل سایزها به همدیگر، سیفون پایه دار و سه راه دریچه بازدید میباشند که در سایزهای مختلف موجود میباشند.

 

برای ثبت سفارش آنلاین اینجا کلیک کنید